Hakkımızda

Erdemler Taahhüt Alt Yapı

Erdemler Şirketi 1995 yılında kuruldu. İş hayatına Endüstriyel Atık Taşımacısı olarak başlayan şirketimiz bugün kendi iş alanında yürüttüğü taahhüt işleri ile Türkiye'de önemli bir şirket haline gelmiştir. Türkiye'nin büyük kurumları olan "İstanbul Büyükşehir Belediyesi" ve "İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi" nin Altyapı Bakım Onarım projelerini yürütmüş ve yürütmeye devam etmektedir.


VİZYON ve MİSYON :
Şirketimiz günümüz dünyasında modern şehirleşmenin en önemli ayağı olan altyapı konusunda uzman ekip ve ekipman yetiştirmek, yönetmek ve hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Bu kuruluş amacı kapsamında şirketimiz Su ve Kanalizasyon İdareleri, Belediyeler ve Büyükşehir Belediyeleri, Karayolları Bölge Müdürlükleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de üç ana başlıkta hizmet vermektedir;
1. Tüm kesit ve çaplarda Atıksu ve Yağmursuyu hatlarının Temizlenmesi ve Görüntülenmesi.
2. Arızaların tespiti ve giderilme yönteminin belirlenmesi.
3. Arızaların giderilmesi.

Neden bizi seçmelisiniz

Sizler için kanal temizleme, açma ve görüntüleme, endüstriyel ve tehlikeli atık taşıma, vidanjör işleri yapıyoruz. Güvenilir hizmet ve çok amaçlı araç filomuz ile sizlere kusursuz hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz. Bizlere iletişim bağlantımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.Sizi iş bitim sürecinden sonra unutmuyoruz!

Uzman Kadromuz Var

Siz değerli müşterilerimizin de desteğini alarak alanında lider olma yolunda dev adımlarla ilerlemekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimsemiştir.

Kaliteli Hizmet

Tek yapmanız gereken, talebinizin konumunu ve tahmini işi bize ileterek bizden bir fiyat teklifi almaktır. Vidanjör kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz de bize ulaşabilirsiniz.

Yeterli Arge Çalışması

Bu tipte anılan vidanjörlerde temel amaç rögarlardaki basit tıkanıklıkları açmak, foseptikleri düşük ölçekte çekmektir. Bu araçlarda taşıması yapılabilecek su ve atık sıvı miktarı düşüktür.

Modern Aplikasyon Teknikleri

Teleskopik emiş bomlu vidanjörler, foseptik ve kanalizasyon tıkanıklıklarını sahip oldukları teleskopik boomları ile açarlar.Yani sıradan bir insanın bilinçsizce yapabileceği bir işlem değildir.

Cihaza Özel Aplikasyon

Bütün bu işlemlerde vakum pompası özellikle kullanılmaktadır. Vidanjör kiralama hizmeti alacak büyük ölçekli problem yaşayan müşterilerin ilk tercihlerinden biri teleskopik emiş boomlu vidanjörlerden yana olmaktadır.

Teknik Destek

Bizim sistemimiz de ilk öncelik olarak müşteri memnuniyeti ve müşteriyle olan diyaloğumuz ön plandadır. Firmamızda deneyimli işinde yoğrulmuş elemanların olmasıyla bizim için artık çok kolay bir hal aldı.