References

ImagesReferences

It has become very easy for us with the experienced staff in our company.

GOVERNMENT POLICY
- İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ( İSKİ )
- İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürlüğü
- Karayolları Genel Müdürlüğü
- Sakarya Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ( SASKİ )
- Ordu Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
- Aydın – Söke Belediyesi
- Trabzon Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü
- Giresun Belediyesi
- Samsun Belediyesi
- Gürcistan Devleti – Batum Sarp Belediyeleri
- Perşembe Belediyesi
- Ve diğer il ve ilçe belediyeleri ile su ve kanalizasyon idareleri vs…

SPECIAL INSTITUTIONS
- Güler Mak. Doğuş Adi Ortaklığı
- Ertaş Metal A.Ş.
- Eroğlu Colins Tekstil
- Ekşioğulları İnşaat
- Kalyon İnşaat
- Efes Pilsen A.Ş.
- Coca Cola A.Ş.
- Borka Uzunlar
- Rimaks Tekstil
- Acıoğulları
- Öznur Yıkama
- Uzunlar A.Ş.
- Kiptaş Toki Konutları
Some of our references…

OUR COMMITMENT WORKS
Our company conducts within the scope of its activities details of some projects are below;
THE NAME OF THE JOB :
Avrupa Yakası 1. ve 3. Bölge Yağmursuyu Hatları ve Açık Kanalların Temizlenmesi ile Kanal Görüntüleme İşi.
YEAR: 2014
Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü 1 ve 3. Bölge Müdür yardımcılıkları alanları olan; Esenler, Gaziosmanpaşa, Fatih, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Eyüpsultan, Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu ilçelerinde bulunan tüm çaplardaki yağmur suyu hatları temizlenmiştir.
İş kapsamında 6 adet Kombine Kanal Temizleme Aracı ve 6 Adet Kamyonetli El ekibi 20 ay boyunca hizmet vermiştir. Değişen çaplarda 250.000 Metre yağmursuyu hattının periyodik bakımı yapılmış ve hatların koordinatları ölçülerek idareye teslim edilmiştir.
THE NAME OF THE JOB :
2017 Yılı Asya Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Mesuliyet Alanındaki Atıksu Altyapı Sistemlerinin Görüntülenmesi ve Temizlenmesi(1)
YEAR: 2017
Çalışma kapsamında 21 ay boyunca Arnavutköy, Sultangazi ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde 1.100.000 metre kanalizasyon hattı temizlendi, 27.000 tıkalı kanalizasyon açıldı ve yaklaşık 710.000 m3 kanalizasyon atığı arıtma tesislerine taşındı. Çalışma sırasında her bir ilçenin kanalizasyon yükünü taşıyan bu hatlar yılda en az bir kez temizlendi, görüntüleri alındı ve tespit edilen arızalar kuruma iletilerek giderilmesi sağlandı. İş kapsamında 5 adet Kombine Kanal Temizleme Aracı ve 4 Adet Kuka Kanal arıza ekibi ve 7 Adet vidanjör aracı 21 ay boyunca hizmet vermiştir.
THE NAME OF THE JOB :
2017 Yılı Avrupa 1 Bölge Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Mesuliyet Alanındaki Atıksu Altyapı Sistemlerinin Görüntülenmesi ve Temizlenmesi(1) YEAR: 2017
Çalışma kapsamında 21 ay boyunca Sultanbeyli, Sancaktepe ve Şile ilçelerinde 800.000 metre kanalizasyon hattı temizlendi, 24.000 tıkalı kanalizasyon açıldı ve yaklaşık 390.000 m3 kanalizasyon atığı arıtma tesislerine taşındı. Çalışma sırasında her bir ilçenin kanalizasyon yükünü taşıyan bu hatlar yılda en az bir kez temizlendi, görüntüleri alındı ve tespit edilen arızalar kuruma iletilerek giderilmesi sağlandı. İş kapsamında 4 adet Kombine Kanal Temizleme Aracı ve 5 Adet Kuka Kanal arıza ekibi ve 7 Adet vidanjör aracı 21 ay boyunca hizmet vermiştir.

THE NAME OF THE JOB :
Samsun Şehir Geçişi Yağmursuyu Hatlarının Temizlenmesi ve Görüntülenmesi işi.
YEAR: 2012
Çalışma kapsamında Samsun şehir içinde bulunan KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ sorumluluk alanındaki ihtiyaç duyunlan dere geçişleri temizlenmiştir.
THE NAME OF THE JOB :
Samsun Şehir Geçişi Yağmursuyu Hatlarının Temizlenmesi ve Görüntülenmesi işi. YEAR: 2013
Çalışma kapsamında Samsun şehir içinde bulunan KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ sorumluluk alanındaki ihtiyaç duyulan dere geçişleri temizlenmiştir.
THE NAME OF THE JOB :
Karayolları 2. Bölge Müdürlüğün Yol Ağında Bulunan 300-02 KKNolu İzmir – Turgutlu Devlet Yolunun 7+000 – 10-000 km ler arasındaki Sanayi, Doğanlar ve Naldöken Kavşaklarındaki 5028 metre Kapalı Yağmusuyu Kanallarının Kombine Kanal Temizleme Aracı ile Temizlenmesi ve Temizleme Sonrası Görüntüleme Aracı ile Kontolünün Yapılması Hizmet Alım işi.
YEAR: 2017
Çalışma kapsamında İzmir ile içinde bulunan KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ sorululuk alanında 5.028 metre kapalı kesit yağmursuyu hattı temizlenerek görüntüsü alınmıştır.

OTHER COMMITMENT WORKS
1. MUHTELİF MAHALLELERDE KANALİZASYON ŞEBEKE HATTI VE YAĞMURSUYU HATLARININ RECYCLE KOMBİNE ARAÇ İLE TEMİZLENMESİ / ORDU / 2011
2. 8.000 METRE KANALİZASYON ŞEBEKE TEMİZLİĞİ / AYDIN / 2011
3. GÜRCİSTAN BATUM KANALİZASTON TEMİZLİK VE GÖRÜNTÜLÜME İŞİ / GÜRCİSTAN / 2011
4. OSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI KANAL ŞEBEKE HATLARININ BAKIM VE REHABİLİTASYONU / ORDU / 2015
5. KANALLARIN TEMİZLİĞİ VE GÖRÜNTÜLENMESİ HİZMET ALIM İŞİ / OSMANİYE / 2015
6. YAĞMURSUYU RÖGARLARI VE BAĞLANTI HATLARININ TEMİZLİĞİ / KONYA / 2016
7. VİDANJÖR HİZMETİ ALIMI İŞİ / SAMSUN / 2019
8. ARNAVUTKÖY, GAZİOSMANPAŞA VE SULTANGAZİ ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ MESULİYET ALANINDAKİ ATIKSU ALTYAPI SİSTEMLERİNİN GÖRÜNTÜLENMESİ VE TEMİZLENMESİ İŞİ / İSTANBUL / 2019
9. KÜÇÜKÇEKMECE, BAŞAKŞEHİR VE BAKIRKÖY ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİ MESULİYET ALANINDAKİ ATIKSU ALTYAPI SİSTEMLERİNİN GÖRÜNTÜLENMESİ VE TEMİZLENMESİ İŞİ / İSTANBUL / 2019


We provide first class vacuum truck service.

We do channel cleaning, opening and viewing, industrial and hazardous waste transportation, sewage truck works for you.